ЗСУ відбили в окупантів половину Красногорівки

Як повідомлялося раніше, російські окупанти північніше Авдіївки під Донецьком захопили позавчора село Красногорівка (не плутати з однойменним містечком південніше, біля Мар’їнки), а за день до того сусіднє Веселе. 

Але сьогодні в обід Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив: «️Красногорівка. Вчора я писав, що ворог захопив населений пункт повністю. На даний момент Збройні сили України змогли відбити частину, та контролюють половину Красногорівки. Східна частина під контролем ворога».

В свою чергу, вітчизняний воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» у звіті за дванадцяте березня цей успіх ЗСУ не підтверджує. Можливо, це сталося вже сьогодні?

Так чи інакше, «DeepState» вказує, що наші захисники були змушені відступити впритул до сусідньої Кам’янки (сам населений пункт залишається під нашим контролем).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Появилось видео страшной розовой тучи над Бразилией

22.08.2017 - 18:38
В Бразилии в минувший четверг зафиксировано необычное атмосферное явление, которое напугало местных жителей. Над городом Тейшейра-де-Фрейтас появилась туча, которую сначала посчитали следом от падающей кометы. Об этом сообщает The Daily Mail. ...

Опубликовано видео с Гитлером под воздействием наркотиков

09.03.2017
На социальном новостном портале Reddit ...

Ломаченко сломил Уолтерса и сохранил чемпионский пояс: видео

27.11.2016
Украинец Василий Ломаченко более, чем ...