ЗСУ відбили в окупантів лісосмугу південніше Бахмута

Протягом перших вісімнадцяти годин 23-го жовтня наші захисники відбили близько 10 атак російських окупантів в районах Богданівки і Хромового північніше Бахмута та нещодавно звільнених Кліщіївки та Андріївки південніше міста.

Паралельно ворог завдав авіаційні удари по районах Кліщіївки та Нью-Йорка. А під артилерійським та мінометним вогнем загарбників опинилися близько п’ятнадцяти населених пунктів, в тому числі, Іванівське, Кліщіївка, Андріївка, Курдюмівка та Часів Яр.

Водночас бійці Сил оборони продовжували наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдаючи інтервентам втрат в живій силі та техніці.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, наш захисники, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», о 16:43 повідомив: «Ми ж просунулись від залізниці Андріївки ще на зеленку (лісосмугу чи гай)».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Виннице патрульная полиция поймала пьяного судью (видео)

24.05.2016 - 01:51
Телеканал НТН показал сюжет о том, как в Виннице патрульные полицейские задержали человека, который вел себя несколько неадекватно, а по рассказам общественных активистов был в состоянии, которое дает повод говорить ...

Собачка делает себе джакузи (видео)

06.04.2016
Многие люди хотят заиметь джакузи. ...

В России подростки атаковали полицию: видео

28.05.2017
Подростки в Челябинске устроили обструкцию ...