ЗСУ відбили у росіян позиції біля села Глибоке
Бійці Сил оборони відбили у російських окупантів позиції в районі прикордонного села Глибоке на півночі Харківської області (північніше стратегічно важливих вільних Липців).
Про це з посиланням на західних OSINT-дослідників повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідну мапу з коментарем:
«У Глибокому на Харківщині Збройні сили України дотискають рашистів…».
На карті щойно звільнена ділянка забарвлена блакитним кольором. Вільна до цього територія — зеленим. Окупована – рожево коричневим. «Сіра» зона – так само сірим.

Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)