ЗСУ відбили у окупантів важливі позиції біля Авдіївки

Бійці Збройних сил України відбили у російських загарбників декілька опорних пунктів північніше від окупованого села Красногорівка північніше Авдіївки.

Про це сьогодні о 8:39 повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши мапу, на якій звільнена територія зафарбована блакитним кольором.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» за минулу добу цих змін на своїй карті поки що не зафіксував. Натомість він показав незначне просування загарбників південніше Красногорівки – на мапі, оновленій сьогодні о 1:02, ми умовно позначили його червоною стрілочкою.

Хоча наш успіх північніше Красногорівки не має прямого відношення до ситуації навколо Авдіївки, це все одно відволікатиме увагу і ресурси інтервентів від міста.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Чудеса парковки от китайских танкистов: видео

10.12.2017 - 14:11
YouTube-канал CGTN показал тренировку механиков-водителей танков Type 96 Пока американские танкисты учатся дрифтовать на льду, их китайские коллеги оттачивают мастерство парковки. Телеканал CGTN опубликовал на своём YouTube-канале видео, на котором китайские ...