ЗСУ відбили у окупантів свої позиції в Бахмуті

За минулу добу лінія фронту в Бахмуті, за даними вітчизняного воєнного аналітика та авторитетного укладача фронтових мап «DeepState», не змінилася. Відчутно північніше міста ворог просунувся вперед до Григорівки, але це не впливає на ситуацію в Бахмуті.

Дивись для порівняння карти від сімнадцятого та вісімнадцятого березня. На останній ми умовно червоною стрілочкою позначили місце просування російських окупантів.

Тим часом, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» показав відео, зняте з монітора протитанкового ракетного комплексу «Стугна-П», на якому бійці 93-ої окремої механізованої бригади Холодний Яр Збройних сил України знищують ворожу бойову машину піхоти БМП-2.

ПТУР летів до цілі дев’ятнадцять секунд, значить, він подолав відстань близько двох кілометрів.

В свою чергу, боєць ЗСУ, який воює в Бахмуті і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон» повідомив, що наші захисники відбили в загарбників позиції на півночі міста та контратакують в центрі. Вдалося відбити втрачені раніше позиції на АЗОМ. А на Квадратах продовжує свій рух конвеєр по знищенню ворогів.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Умные шторы помогают снизить энергопотребление дома (видео)

16.11.2015 - 15:22
Много умных устройств для дома предназначены для дистанционного управления различными аспектами жилых помещений, с дополнительным преимуществом экономии энергии. Один из последних продуктов домашней автоматизации осуществляет экономию в той сфере, которая до ...

«Реал» разгромил «Ювентус» в 1/4 ЛЧ: видео фантастического гола Роналду

03.04.2018
Мадридский «Реал» фактически обеспечил себе ...

Невероятные голы, — видеоподборка

26.10.2015
Предлагаем видеоподборку самых невероятных и ...