ЗСУ відбили у окупантів раніше втрачені позиції

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин наші захисники відбили десять атак російських окупантів біля Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки.

При цьому загарбники завдали авіаційні удари по району Кліщіївки. А артилерійські та мінометні — більше ніж по десятку населених пунктів, зокрема, Богданівці, Іванівському, Кліщіївці, Андріївці… 

Водночас, бійці Сил оборони продовжували наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдаючи інтервентам втрат в живій силі та техніці.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

 У свою чергу, наші захисники, які воюють на цій ділянці фронту, сьогодні повідомили про повернення певних позицій, а також про запеклі бої:

«Передович0к»: «Поки важкувато, тиснуть орки активно, просунулись трошки орки вздовж лісополоси. Будемо вибивати звідти. Турбуватись не варто, позиції часто переходять з рук в руки, активні бойові дії продовжуються. В районі Курдюмівки є гарні новини, потрохи хлопці відкидають кацапів подалі».

«Бахмутський Демон»: «Якщо коротко — в нас пі##, але не критичний».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017 - 22:37
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться и выиграть у своего главного соперника на внутренней арене. «Шахтер» на своем поле (в Харькове) был бит с минимальным счетом 0:1. На 46-ой минуте Гармаш подал ...

«Третья сила» нанесла эффективный удар по оккупантам Донецка: видео

27.05.2018
Лидер Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...