ЗСУ відбили у окупантів позиції в Первомайському

На Авдіївському напрямку минулої доби бійці Сил оборони відбили шість атак російських окупантів в районах Кераміка, Бердичів, Уманського, Нетайлового та Первомайського.

Про це в ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, блогер «Кульгавий снайпер» припускає, що бійці 109-го батальйону територіальної оборони ЗСУ начебто контролюють західну частину вищезгаданого Первомайського. Раніше повідомлялося про повну окупацію цього населеного пункту.

Він посилається на відео, на якому це стверджує один з наших захисників, коментуючи український прапор на зруйнованій будівлі у Первомайському. Однак інформація потребує альтернативного підтвердження.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Чудеса парковки от китайских танкистов: видео

10.12.2017 - 14:11
YouTube-канал CGTN показал тренировку механиков-водителей танков Type 96 Пока американские танкисты учатся дрифтовать на льду, их китайские коллеги оттачивают мастерство парковки. Телеканал CGTN опубликовал на своём YouTube-канале видео, на котором китайские ...

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну ...