ЗСУ відбили у окупантів позиції південніше Бахмута

Бійці Збройних сил України незначно, але все-таки просунулися вперед північніше звільненого минулої осені села Кліщіївка (південніше окупованого Бахмута).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», позначивши на своїй актуальній карті звільнену територію у формі трикутника зеленим пунктиром.

У свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», о 9:29 повідомив:

«У радіоперехопленнях орків чуємо, що до березня вони хочуть зайти в Часів Яр (вільне місто західніше Бахмута). Хотіти, як кажуть можна всього і одразу, а гнити доведеться».

Наразі від найближчої окупованої території до Часового Яру близько шести кілометрів. За два останні місяці ворог, хоч і з великими втратами, але помітно просунувся вперед. Щоправда, останнім часом темпи просування загарбників уповільнилися.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Усик против Бриедиса: видео боя онлайн

28.01.2018 - 00:21
В Латвии начался объединённый бой за титул чемпиона мира по версиям WBC и WBO. Александр Усик в четвертый раз защищает свой титул, Бриедис —  второй. В полуфинале Всемирной боксерской суперсерии ...

Танк ДНР выпустил боекомплект по украинскому селу: видео

25.05.2018
В районе Старогнатовского плацдарма (между ...