ЗСУ відбили у окупантів позиції і знайшли на них упаковки отруєної води
Російські окупанти залишають на позиціях, з яких відступають, отруйну бутильовану воду, сподіваючись зашкодити нашим захисникам.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).
Він оприлюднив фотографію семи упаковок по шість пляшок цієї води, що, зокрема, означає, що бійці Сил оборони відбили у загарбників щонайменше одну позицію.
Однак Станіслав Бунятов в коментарі акцентував увагу саме на отруйності води:
«Вода отруєна, руснява. Залишають на позиціях, самі не п’ють, дали попити полоненому — відмовився. А взагалі раджу нічого руснявого не їсти,… хоча я і сам вживав їхні продукти від безвихідного становища. Не знаю, чи робив хтось аналізи тої води, але краще носіть свою і скидайте своїм хлопцям її дронами».
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)