ЗСУ відбили у окупантів позиції і знайшли на них упаковки отруєної води

Російські окупанти залишають на позиціях, з яких відступають, отруйну бутильовану воду, сподіваючись зашкодити нашим захисникам.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

Він оприлюднив фотографію семи упаковок по шість пляшок цієї води, що, зокрема, означає, що бійці Сил оборони відбили у загарбників щонайменше одну позицію.

Однак Станіслав Бунятов в коментарі акцентував увагу саме на отруйності води:

«Вода отруєна, руснява. Залишають на позиціях, самі не п’ють, дали попити полоненому — відмовився. А взагалі раджу нічого руснявого не їсти,… хоча я і сам вживав їхні продукти від безвихідного становища. Не знаю, чи робив хтось аналізи тої води, але краще носіть свою і скидайте своїм хлопцям її дронами».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Собака Барака Обамы укусила девушку за щеку: видео

13.01.2017 - 02:12
Невероятная беспечность и отсутствие инстинкта самосохранения сыграли злую шутку с юной леди, которая посетила Белый дом. 18-летняя девушка вздумала поцеловать здоровенную собаку Барака Обамы. И естественно, та «тяпнула» ее за ...

Завершился финал самого крутого Евровидения за последние 20 лет (видео)

15.05.2016
В столице Швеции Стокгольме завершился финал ...