ЗСУ відбили у окупантів позиції біля Вовчанська

Бійці Сил оборони відбили у російських окупантів позиції вздовж дороги O-212553 (Липці – Харків) на південний схід від частково окупованого села Глибоке у прикордонні на півночі Харківської області (район Вовчанська).

Про це з посиланням на геолоковані відео та повідомлення рашистів в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

У свою чергу, блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс заявив, що ця ділянка фронту наразі є єдиною успішною для нас. Мало того, тут на відміну від багатьох інших вдалося налагодити адекватне керування і зв’язок підрозділів:

«Зі слів моїх морпіхів, Харківщина — зараз найбільш успішний для нас напрямок… Командування та підрозділи діють більш грамотно та згуртовано, ніж це було на будь-якому іншому напрямку… Я зараз навіть не про певні наступальні наші успіхи, про які краще сказати потім, просто реально кайфово від зовсім іншого рівня військового управління та ведення бойових дій».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ДНР обстреляла из артиллерии КПВВ: видео

30.04.2018 - 13:32
Накануне российско-террористические формирования обстреляли КПВВ Майорск из 122 мм артиллерии. Фонд «Повернись живим» показа видео с последствиями прилета снарядов — били мощно, даже рельсы ЖД-полотна разорвало. Волонтеры из фонда напоминают, ...

Большое судно врезалось в мост в Китае: видео

02.04.2017
Грузовое судно, перевозившее около тысячи ...

Нападение на школу в России: появилось видео с места жуткой бойни

19.01.2018
В Улан-Удэ девятиклассник набросился с ...