ЗСУ відбили штурми окупантів під Бахмутом

Минулої доби російські окупанти продовжили ведення наступальних дій на Бахмутському напрямку, де наші захисники відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Ямполівка, Роздолівка, Васюківка, Парасковіївка, Бахмут, Іванівське, Кліщіївка, Курдюмівка та Озарянівка.

Про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових карт «DeepState» в своєму зведенні за тридцяте січня, зокрема, розповів:

«Бахмутський відтинок. Ворог атакує Сакко і Ванцетті (село північніше Соледара), Красну Гору та східну частину Бахмута. Тривають бої на захід від Кліщіївки. Результати поки невідомі».

Тим не менше, «DeepState» зафіксував просування агресора вперед в районі окупованого вчора села Благодатне між Соледаром і Красною Горою. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Кошка показывает котенку, как пить воду (видео)

15.04.2016 - 23:50
Детей нужно не только родить, но и научить их всему необходимому для жизни. На видео, кошка пытается показать совсем маленькому котенку, как пить воду из миски. По всей вероятности, до ...

Белочка пришла, — как это выглядит

20.10.2015
Белочка пришла, — как это ...