ЗСУ відбили позиції в окупантів і закріпилися на них

Сили оборони відбили в російських окупантів деякі раніше втрачені позиції і закріпилися на них. Про це заявив Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний в розповіді про свої переговори з Головою об’єднаного комітету начальників штабів Сполучених Штатів Америки генералом Марком Міллі.

Судячи з контексту це сталося на Донецькому напрямку, де щодня агресор здійснює до півсотні атак. Залужний згадав запеклі бої в районах Мар’їнки і Вугледара. А також про утримання під контролем ситуації під Бахмутом і вжиття заходів для стабілізації фронту на цьому напрямку.

Очевидно зі слів Головнокомандувача, що наразі фронт під Бахмутом ще не стабільний. І це підтвердив у своєму звіті за одинадцяте лютого воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових карт «DeepState»: «Ворог захопив Красну Гору та атакує Бахмут з усіх можливих сторін».

Валерій Залужний нагадав, що: «Запорука успіху на полі бою — ефективне вогневе ураження, що потребує відповідної кількості озброєння та боєприпасів». І подякував Марку Міллі за розуміння потреб Сил оборони для відсічі російської збройної агресії.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В США упал метеорит, видео

17.01.2018 - 12:17
Неподалеку от американского Детройта в ночь на 17 января упал метеорит. Данных о его размерах пока нет. Падение небесного тела спровоцировало незначительное землетрясение. Как сообщают в Национальной метеорологической службы США, ...

Россиянка из «Айдара» облила Ляшко помидорным соком: видео

08.12.2016
Россиянка Юлия Толопа, которая фактически ...

Как будет выглядеть истребитель шестого поколения (видео)

24.01.2016
Американская корпорация Northrop Grumman презентовала ...

Депутата Татьяну Чорновол побили на редуте блокады: видео

06.03.2017
Нардеп Татьяна Чорновол в понедельник ...