ЗСУ відбили позиції окупантів в Бахмуті

Коли ми сьогодні після обіду приводили повідомлення Телеграм-каналу «Донбас Оператиний» про контратаки Збройних сил України під Бахмутом, ми вказали, що ця інформація потребує альтернативного підтвердження.

Його дав ввечері боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передович0к»: «Десь трошки ми їм збили темп, є місця де пішли трохи в наступ (не скажу які, думаю, зрозуміло чому). Зайняли позиції та відігнали виродків».

Однак, про злам ситуації говорити зарано: «Орки штурмують, мають незначні успіхи в просуванні. Потрохи тиснуть на трасу на Констянтинівку, але безрезультатно. Зараз тримаємо основні позиції які мають пріоритет. Бахмут ще стоїть, не дивлячись на важкість ситуації».

Генеральний штаб Збройних сил Украхни в вечірньому зведенні був традиційно малоінформативним:

«На Бахмутському напрямку противник продовжує наступ. Штурмує місто Бахмут. Наші захисники відбили атаки в районах населених пунктів Бахмут, Хромове та Іванівське».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016 - 19:58
На этом видео разгорается настоящая битва. Битва за молоко, между котом и козленком. Не проявляя особой агрессии, они пытаются перехватить друг у друга бутылку с соской. ...

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться ...

Франциско Руис умер после жесткого нокаута: видео

25.11.2017
Через пять дней после нокаута ...