ЗСУ відбили наступ окупантів під Бахмутом

Минулої доби наші захисники на Бахмутському напрямку відбили ворожі атаки в районах Білогорівки, Берестового, Яковлівки, Бахмутського, Бахмута, Опитного, Курдюмівки та Майорська. Про це в ранішньому зведенні, зокрема заявив спікер Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

При цьому авторитетний український (і проукраїнський) укладач фронтових карт «deepstatemap.live» на актуальній мапі зафіксував просування агресора вперед на південно-східній околиці Бахмута та в селі Яковлівка (північніше міста). 

Цікаво, що один з наших захисників Бахмута в ефірі «Espreso TV», як досягнення, розповів, що на цій ділянці фронту ворог переважає ЗСУ у важкому озброєнні мінімум у шість разів. Досягнення, тому що раніше співвідношення було взагалі один до  п’ятнадцяти.

Вчора наші бійці показали відео з Бахмуту, який вони повністю контролюють. Однак, ворог веде постійні обстріли будинків, залишая людей без житла.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Самым дорогим и технологичным танком оказалась «Черная пантера»: видео

25.12.2016 - 15:20
Начавший поступать в войска в 2014 году, южнокорейский танк K2 «Черная Пантера» считается самым дорогим в мире — его цена предположительно составляет $8,5 млн. Во многом именно это стало причиной ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

09.02.2019
Мама, я посуду помыла, уроки ...

Ночные столкновения возле Верховной Рады: видео

18.10.2017
Организаторы протестов в Киеве соорудили ...

Изобрели матрац, который уведомляет о супружеской измене (видео)

15.04.2016
Испанцы изобрели матрац, который уведомляет ...