ЗСУ відбили дві позиції в Бахмуті

Проте в цілому ситуація навколо міста залишається вкрай важкою

Наші захисники відбили у російських окупантів дві позиції на півночі Бахмута, про що повідомив боєць Збройних сил України, який воює у місті і веде Телеграм-канал «Бахмутський демон». 

Однак, попри це ситуація навколо Бахмута ще більш загострилася. Різні джерела вказують, що ворог остаточно захопив села Берхівка і Ягідне північніше міста. В тому числі, про це у зведенні за 23 лютого написав український військовий блогер і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState»:

«Бахмутський відтинок — ворог захопив Берхівку та Ягідне. Протягом доби з цих сіл вже проводився тиск далі. Тривають спроби стабілізувати північний фас бахмутського виступу. В східній частині ситуація важка, кацапи продовжують тіснити гарнізон міста до річки. На півдні міста йдуть бої на зустрічних курсах…

Дивлячись на зміни північніше Бахмута, не дуже є бажання щось коментувати, бо ми знаємо хто там, знаємо в яких нелюдських умовах зараз доводиться триматися, щоб не пустити пі…арів далі».

Ситуація близька до оточення Бахмута. Однак, швидше за все, командування накаже гарнізону відступити з міста при реальній загрозі перерізання шляхів постачання.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мощный взрыв в Донецке, есть жертвы: фото, видео

03.03.2018 - 15:12
Как мы уже сообщали, сегодня около двух часов дня в Ворошиловском районе Донецка возле ресторана «Шато» взорвался автомобиль. Взрыв был очень мощным — его слышал весь город. На данный момент ...

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015
Кошки, как правило, мамы хорошие. ...

Гройсман раскритиковал решение НКРЭКУ по введению доплат за газ: видео

01.04.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман требует пересмотра ...