ЗСУ вибивають ворога з останньої позиції на Миколаївщині

Українські військові отримали завдання щодо звільнення Кінбурнської коси, яка є єдиною окупованою територією у Миколаївській області.

«Там залишається ворог, але ми продовжуємо його посувати. Зараз йде бойова робота і якщо ми поставили за мету звільнити всю Миколаївську область, то вона буде звільнена», — наголосила начальник прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Кінбурн — це  османська фортеця, заснована в 15 ст. на Кінбурнській косі в гирлі Дніпра. Фортеця розташовувалася в західній частині Кінбурнської коси (нині біля с. Покровське Миколаївського району Миколаївської області).

Нагадаємо, вчора голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім розповів, що водовод із Дніпра теж під нашим контролем. Правда, ще потрібно буде провести розмінування. Але це означає, що з’явилась фізична можливість провести ремонт і відновити подачу у Миколаїв питної води.

Також, за словами Гуменюк, тривають заходи по звільненню і зачистці територій і населених пунктів на правому березі Дніпра в Херсонській області. Є в нас і трофеї — артилерійські системи, бронетехніка і танки.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице двое студентов ногами разбили фигуру «школьника» на пешеходном переходе: видео

30.07.2018 - 20:13
Около 12 тысяч гривен доведется заплатить в виде компенсации за поврежденное коммунальное имущество и штрафа двум местным студентам, которые ночью 26 июля «разгромили» фигуру «школьника» на улице Городецкого у «зебры» ...

Тело иностранной студентки нашли в чемодане на дне карпатского озера: видео

14.06.2017
Жуткое преступление приходится расследовать ивано-франковским ...

Арабский платок шемаг (арафатка) – как носить и завязывать (видео)

17.10.2015
Арабский платок шемаг (арафатка) можно носить ...