ЗСУ вибили з позицій під Бахмутом 9-й полк ЗС РФ

Російські окупанти не в змозі відбивати контратаки Збройних сил України в районі Бахмута і при цьому, попри те, що обороняються, несуть великі втрати. Про це серед іншого в останньому зведенні про ситуацію на фронті розповів американській Інститут вивчення війни (ISW).

Однак тут варто уточнити, що в самому місті ми досі не чули про успішні штурмові дії Сил оборони. Нагадаємо, різні джерела розповіли, що третя штурмова бригада ЗСУ звільнила до восьми квадратних кілометрів на південний захід від Бахмута. Також повідомлялося про наші успіхи на північний захід від міста, однак вони були без конкретики.

І ось Телеграм-канал «Донбас Оперативний» її знайшов в рашистських джерелах. Стверджується, що дев’ятий мотострілковий полк ЗС РФ вибитий з лісосмуги і укріпрайону в районі Хромового і траси Бахмут – Часів Яр. Тут ворог відступив на шістсот метрів.

Ще трохи далі на північний захід той самий 9-ий полк відступив з ділянки 650 на 600 метрів в районі Богданівки.

Звільнені території на північний захід від Бахмута рашисти обвели блакитним лініями. Зону, звільнену третьою бригадою ЗСУ раніше, ми для наглядності самі обвели зеленою лінією.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Крыса отнимает у кота миску с молоком (видео)

18.03.2016 - 19:19
Крысы всегда отличались умом и сообразительностью. Видео, которое расположено ниже, свидетельствует о еще одном качестве крыс – наглости. Кот мирно лакал из миски молоко, потом появилась крыса, сунула мордочку в ...

Как укладывают дороги в США (видео)

16.12.2015
У нас подавляющее большинство дорог ...