ЗСУ вибили ворога з центру Степового

Сьогодні в інтернеті широко розійшлися фотографії знищених в розтрощеній лісосмузі під Авдіївкою російських окупантів. На одній світлині ми нарахували мінімум десять трупів інтервентів, на іншій – шість.

Перешоджерелом фотографій, якщо ми не помиляємося, став боєць Збройних сил України, який веде у соціальній мережі «Х» (колишній «Твіттер») сторінку «Рядовий Шутнік 2.0».

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму Телеграм-каналі ввечері зробив огляд ситуації на Авдіївському напрямку. Переважно агресор наступає північніше міста, де, на жаль, має незначні, але фактично щоденні просування:

«Ворог в залежності від ділянки, періодично або стабільно проводить штурмові дії, концентруючись в основному на Степовому, його околицях. Підвіз техніки та особового складу відбувається до Красногорівки, а саме ж село є головним пунктом концентрації живої сили ворога, з якої ті далі розбрідаються на захід по посадках.

Кацапи намагаються зайняти всі посадки між залізниць, щоб убезпечити фланг та завдавати вже турбуючих ударів на Очеретине.

Північніше Степового ворог намагається зайняти посадки для виходу на Бердичі та оточення Степового. В самому населеному пункті ворог сидить в східній частині. Нещодавно ми писали про хороші новини там, вони полягали в тому, що нашим вдалося відбити потужний накат ворога, який дійшов до центру села.

Південніше села кацапи просуваються великими силами по посадках, намагаючись піджати Степове та убезпечити штурмові групи, яким боляче даються заходи до Авдіївського коксохімічного заводу. Саме в цих посадках було розстріляно двох наших бійців.

Кацапи періодично лізуть до насосної станції, а останні дні ще й в приватний сектор південніше ставка. Успіху не мають.

Підсумовуючи. Триває Авдіївська оборонна операція. Противник ставив задачу 4-го листопада оточити місто. Відповідно розраховані сили вже вичерпалися, і в бій йдуть резерви, які планували для інших цілей. При цьому це не означає, що кількість живої сили зменшується — вона зазвичай стала і далеко не нашу користь. Прикро, але ворог має тотальну перевагу в живій силі».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Спасение слоненка, упавшего в колодец

30.12.2015 - 11:28
Ох не легкая это работа – из болота тянуть бегемота. Вытаскивать слоненка из колодца тоже не так уж легко. Но иногда приходится заниматься и этим. ...

Под Донецком ВСУ ликвидировали двух террористов. Фото и видео

01.07.2018
В утренней предварительной сводке за ...