ЗСУ вибили російські війська з позицій під Авдіївкою

Російські окупанти досягли обмежених успіхів в Бахмуті і продовжують наземні атаки на Авдіївку під Донецьком. Про це, серед іншого, в останньому зведенні про російсько-українську війну доповів американський Інститут вивчення війни (ISW).

Однак, як ми писали раніше, український військовий аналітик «DeepState» у своєму звіті за 29 квітня заявив: «В районі Водяного і Опитного (між Авдіївкою і Донецьком) ворог поніс значні втрати і відступив з позицій».

Дещо несподівано «DeepState» підтримав російський пропагандист «Vоенкор Котенок Z», вказавши, що позиції залишені через артилерійський натиск Збройних сил України. При цьому він пише також про важкі бої в Мар’їнці, Первомайському біля Крутої Балки і взагалі на Донецькому напрямку, але при всьому бажанні нічим практичним для російських фашистів похвалитися не може.

А от Ігор Гіркін (Стрєлков) більш відвертий: «Під Авдіївкою російські війська зазнали невдачі і зараз через великі втрати змушені знову відтягуватися, залишаючи частину раніше зайнятих позицій».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Чите взорвалась ракета, которую сдали на металлолом: видео

11.08.2017 - 12:37
Вчера на окраине Читы произошло неординарное событие — в пункте приема металлолома взорвалась зенитная ракета. В пункт приема ее сдали воры, умыкнувшие из местной в/ч сразу три ракеты С-200 «Ангара»! ...

«Шахтер» перед матчем с «Ромой» разгромил «Черноморец». Видео голов

16.02.2018
Донецкий «Шахтер» подтверил свой статус ...

Шимпанзе получила снаряженный автомат АК 47

26.12.2015
А на этом видео африканские ...