ЗСУ вибили окупантів з житлової забудови Бахмута

Вчора ввечері ми з посиланням на Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» повідомляли, що російські окупанти прорвались в житлову забудову на східній околиці Бахмута. Але сьогодні вранці він заявив, що ворога звідти вибили: «Прорив на Першотравневому провулку ліквідований».

Однак агресор продовжує штурмові дії поруч в промисловій зоні в східній частині міста: «Основний напрямок удару — завод «СІНІАТ ТДВ». Дивись фотоскрін з мапою.

Ресурс «deepstatemap.live» на своїй актуальній карті, яка співпадає з мапою «Донбаса Оперативного»,  підтверджує незначне просування ворога на східній околиці Бахмута за вчора.

Також «deepstatemap.live» уточнив ситуацію в Яковлівці північніше Бахмута. Якщо вчора він замалював все село в рожевий колір окупації, то сьогодні він показує, що окупована лише західна частина. При цьому кожна сторона має виступ на територію супротивника. Довго так не може бути, незабаром хтось чийсь виступ захопить…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео драки нардепа Гаврилюка с журналистом

18.05.2017 - 15:15
Журналист Василий Крутчак написал в Facebook о том, что нардеп Гаврилюк применил к нему физическую силу, в результате чего пострадали его рубашка и телефон. Причем, блогер сам не отрицает, что провоцировал конфликт ...

В Кривом Роге возле горисполкома люди кормят крыс: видео

09.01.2018
Забавную историю в соцсетях рассказали ...

ВСУ уничтожили позицию оккупантов: опубликовано видео

25.06.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин обнародовал ...

На луне дороги лучше (видео)

10.11.2015
Ранее мы показывали Вам, как ...