ЗСУ вибили окупантів з Синьківки

На Куп’янському напрямку (сама північна ділянка фронту у Харківській області) минулої доби наші захисники відбили три атаки російських окупантів в районах Синьківки та Петропавлівки.

Про це у ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму звіті за 27 листопада про цю ділянку фронту повідомив наступне:

«Кацапам не вдалося закріпитися в Синьківці, але їх передові позиції прямо перед селом. Через ряд факторів, біля Лиману Першого триває повзучий відхід (Сил оборони). Ворог проводить ротацію особового складу та підтягує новомобілізовані ресурси».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман показал видео первого полета нового украинского самолета Ан-132

31.03.2017 - 23:31
Премьер-министр Владимир Гройсман с гордостью сообщил о том, что совершен удачный полет нового украинского самолета. Первый полёт самолёта-демонстратора Ан-132D состоялся на аэродроме Святошин в Киеве «Ан-132 сьогодні успішно піднявся в повітря! ...

«Шахтер» эффектно победил «Олимпик»: видео голов

25.11.2017
Донецкий «Шахтер» после неудачи в ...