ЗСУ вибили окупантів з панівних висот біля Вербового

Бійці Сил оборони протягом перших вісімнадцяти годин поточної доби продовжували ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області), завдаючи загарбникам втрат в живій силі та техніці.

В свою чергу, російські окупанти штурмових дій не вели. Натомість завдали авіаційні удари по районах Веселого та Малої Токмачки.

Про це, серед іншого, у вечірньому звіті, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом деякі рашистські «воєнкори», які відносно об’єктивно висвітлюють хід бойових дій, визнали, що українські захисники витісняють їх з панівних висот біля окупованого Вербового:

«ЗСУ при підтримці артилерії намагаються взяти висоти на північний захід від Вербового. ЗСРФ відійшли з ряду позицій. Тут виступ і утримувати його російським військам необхідно, але важко».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Смешной выбор между поспать и поесть (видео)

04.01.2016 - 15:10
Иногда возникает необходимость сделать выбор – поспать или поесть. Но некоторым, особо одаренным, удается совместить несовместимое. Вот и на этом видео, маленький мальчик, борясь со сном, находит в себе силы ...

Ликвидация Гиви: подробности, фото, видео

08.02.2017
Как мы уже сообщали, сегодня ...