ЗСУ вибили окупантів з Новосілки, – DeepState
На Новопавлівському напрямку військовослужбовці Збройних сил України вибили російських загарбників з раніше частково окупованого села Новосілка Великоновосілківської селищної громади Волноваського району Донецької області.
Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState»: «Сили оборони відкинули ворога біля Новосілки».
Дивись для порівняння скриншоти передостанньої (оновлена о 10:56 десятого березня) та актуальної (від 14:04 сьогодні) версії його карти.
На останній ми умовно позначили синіми стрілочками місце зсуву сірої зони активних боїв в бік інтервентів. Однак закріпитися на цій території наші захисники ще не встигли.

Подпишитесь на новости
























