ЗСУ вибили окупантів з Костянтинополя

Російські загарбники майже повністю захопили раніше частково окуповане село Улакли на стикові Покровського і Новопавлівського напрямків, і шансів на його утримання у Сил оборони небагато.

Натомість, наші захисники вибили інтервентів з сусіднього більш західного села з дещо незвичною назвою Костянтинополь.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів сьогодні о 15:50 повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«Орки останні дні знову рипались в районі Улакли на Курахівському напрямку і, відверто кажучи, там ситуація кепська і орки майже взяли населений пункт. Натомість Костянтинополь залишається повністю під контролем підрозділів Сил оборони України —  пацани нещодавно вибили звідти недобитків, які там залишались, і зламали всі нові спроби заходу в населений пункт».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео задержания Саакашвили

12.02.2018 - 15:37
По информации Давида Сакварелидзе, сегодня в Киеве силовики задержали Михаила Саакашвили. По его данным, это произошло в ресторане «Сулугуни» в переулке Музейном. Якобы задерживавшие бывшего президента Грузии прибыли на трех ...