ЗСУ вибили окупантів з двох сіл на Дніпропетровщині, – DeepState
Але обидва населених пункта поки залишаються в сірій зоні
На Олександрівському (раніше Новопавлівському) напрямку військовослужбовці Збройних сил України звільнили від російських окупантів частково окуповані села Новоселівка та Січневе (Январське) Великомихайлівської сільської громади Синельниківського району Дніпропетровської області.
При цьому сіра зона активних боїв поглинула території, які раніше впевнено контролювали загарбники, в тому числі повністю обидва населені пункти. Окрім того, бійці Сил оборони взяли під впевнений контроль частину території, яка раніше була в сірій зоні, північніше Новоселівки.
Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState». Дивись для порівняння скриншот його актуальної карти за результатами третього квіня та її попередньої версії за друге квітня.

Подпишитесь на новости























