ЗСУ вибили окупантів з частини Майорська

В районі окупованого з 2014 року прифронтового міста Горлівка Донецької області минулої доби російські окупанти завдали авіаційний удар по сусідньому вільному місту Торецьк.

Про це у ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив: «ЗСУ вдалося вибити кацапів з частини населеного пункту Майорськ на північ від Горлівки».

Майорська — це залізнична станція Лиманської дирекції Донецької залізниці. Розташована в однойменному селищі Майорськ, поблизу бувшого КПВВ «Майорське».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

У Вінниці під час конфлікту між Дорожнім контролем і патрульними на машину поліції вчепили наліпку «ДНР»

22.08.2016 - 19:54
Нові подробиці баталій між активістами Дорожного контролю і патрульними. Нагадаємо, що на старому місті поліція зупинила активіста організації за підроблені номери на автівці. Дорожній контролівець Денис Клімов наступного дня заявив, ...

Экскаваторщик виртуоз

08.11.2015
Дело мастера боится. И не ...

Лавров упал на сцене: видео

15.03.2018
На фоне того, какой сейчас ...