ЗСУ вибили окупантів з частини Майорська

В районі окупованого з 2014 року прифронтового міста Горлівка Донецької області минулої доби російські окупанти завдали авіаційний удар по сусідньому вільному місту Торецьк.

Про це у ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив: «ЗСУ вдалося вибити кацапів з частини населеного пункту Майорськ на північ від Горлівки».

Майорська — це залізнична станція Лиманської дирекції Донецької залізниці. Розташована в однойменному селищі Майорськ, поблизу бувшого КПВВ «Майорське».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Енот, пританцовывая, моется под душем (видео)

19.03.2016 - 20:14
Люди в душе обычно поют или орут песни. Это у кого какие таланты. А вот енот, что на видео ниже, взял в привычку танцевать. Есть подозрения, что следующим делом, он ...

Украина успешно испытала крылатую ракету: опубликовано видео

17.08.2018
Украинские ракетные войска провели успешные ...

Как отчистить старый ковер

18.10.2016
Без химчистки и дорогого пылесоса! ...

Что сгорело в небе над Львовом (видео)

25.01.2016
Над Львовом было заметно падение ...