ЗСУ вибили окупантів з «Царської охоти» на півдні Авдіївки

Бійці Збройних сил України відбили у російських окупантів ресторанний комплекс «Царська охота» на півдні Авдіївки та знешкодили диверсійно-розвідувальні групи загарбників, які прорвалися у місто.

Про це заявив начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш. 

Нагадаємо, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» ще декілька днів тому повідомив, що після захоплення «Царської охоти», де наш гарнізон потрапив в оточення, загарбники самі залишили укріпрайон. Можливо, після цього вони поверталися… Тоді інформація Барабаша має сенс…

Зараз на мапі «DeepState» «Царська охота» (на скриншоті ми позначили її червоним квадратиком) перебуває у сірій зоні поблизу території, де закріпилися інтервенти у південній частині приватного сектору Авдіївки. І це у віддаленні від зони впевненого контролю Сил оборони.

Щоправда, є надія, що «DeepState» просто не встиг зробити зміни. Хоча у своєму звіті за 28 січня, він, серед іншого, написав: «Ворог продовжує посилювати своє угруповання на півдні Авдіївки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ющенко назвал Достоевского и Чайковского украинскими композитором и писателем: видео

27.12.2016 - 23:20
Ющенко сделал сильный ход в информационной войне с Россией Вот кого нужно назначать на должность министерства информации — Виктора Ющенко! Как он затролил Россию и элегантно надавил на великоимперскую мозоль! ...

Разрушительный торнадо в США не утихает (видео)

27.12.2015
Над американским континентом продолжает бушевать ...

Жив-був пес (мультфільм українською мовою)

15.11.2015
Улюблений мультфільм «Жив-був пес» тепер ...