ЗСУ ведуть наступ на Курдюмівку і Бахмут

Відчайдушні спроби російських окупантів повернути втрачені позиції в районі нещодавно звільнених сіл Кліщіївка та Курдюмівка на Бахмутському напрямку виявилися невдалими і принесли загарбникам лише додаткові великі втрати.

Самі інтервенти, яким пощастило вижити після цих «м’ясних» штурмів, масово пишуть в соціальних мережах про глибоке розчарування і падіння бойового духу через непродуманість атак і відсутність артилерійської підтримки.

Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну, серед іншого, з посиланням на власну розвідку заявило Міністерство оборони Великобританії.

Тим часом наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», сьогодні ввечері у ньому повідомив про останні новини. Сили оборони зараз інтенсивно відпрацьовують наступальні дії під Курдюмівкою та самим Бахмутом. Підбили танк і «броню», відмінусовали живу силу… Однак до ворожих контратак «Бахмутський Демон» ставиться значно серйозніше, ніж офіційний Лондон.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Дурак дурака тянет на буксире (видео)

15.09.2015 - 21:21
Ребята решили не просто отбуксировать автомобиль, а сделать это «с огоньком». И чудом не спровоцировали дорожно-транспортное происшествие. Как точно подметил один из посмотревших это видео, «премию Дарвина они не получат, ...

Полтергейст устроил ДТП (видео)

11.12.2015
Необычное ДТП засняла камера видеонаблюдения ...