ЗСУ ведуть наступ на декілька міст одночасно

Західні ЗМІ можуть собі дозволити давати чутливу для України інформацію, не озираючись на те, що можуть зашкодити нашим військовим.

Але факт залишається фактом — сьогодні авторитетні світові ЗМІ повідомляють, що Україна розпочала свій контрнаступ. 

ЗСУ наступають з-під Орєхова на Пологи, Токмак та Василівку. Про це зокрема повідомляє військовий оглядач Bild Юліан Ріпке.

За його словами, він проаналізував фото- та відеозаписи з місця боїв і дійшов висновку, що контрнаступ почався «саме там, де всі й очікували». «Південніше Орєхового відбувається великий наступ української армії у південному напрямку, а саме на Токмак та Пологи (…) У нас також є інформація, до якої поки що немає фотодоказів, про український наступ на Василівку», — каже Репке.

За даними журналіста, у ніч на четвер ЗСУ завдали потужних ударів ракетами та авіацією по Токмаку, Мелітополю та Пологам. «Все це говорить про те, що великий контрнаступ України вже йде», — вважає Рєпке.

Більшіа частина цієї інформації підтверджується і внутрішніми джерелами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России пенсионерку сдуло ветром с балкона, в больницу ее доставили в ковше экскаватора: видео

26.12.2017 - 11:06
В небольшом городке Шахтерск на Дальнем Востоке после того, как пенсионерку сдуло ветром с балкона, к ней не смогла добраться скорая помощь. Женщину пришлось «транспортировать» в больницу в ковше экскаватора. ...

В небе над США сгорел метеорит – очень похоже на случай у Львова (видео)

18.05.2016
На северо-востоке США зафиксировано падение ...

Появилось видео запуска новой баллистической ракеты КНДР

15.05.2017
Появилось видео запуска северокорейской ракеты Hwasong-12 ...