ЗСУ ведуть бойові дії на лівому березі Дніпра на Херсонщині
На Придніпровському напрямку (Херсонська область) бійці Збройних сил України продовжують вести бойові дії на лівому загалом окупованому березі Дніпра.
Принаймні про це сьогодні у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» розповів наш захисник і водночас блогер, який воює добровольцем з 2014 року, а зараз служить в одному з батальйонів спеціального призначення:
«На лівому березі Дніпра тривають позиційні бої. Українські сили утримують плацдарми в районах Кринок, Піщанівки та Козачих Лагерів, здійснюючи рейдові «вилазки» по тилах ворога.
Уражено склади боєприпасів біля Олешок і Нової Каховки, а також переправи в районі Голопристанського напрямку. Наші підрозділи зберігають контроль над кількома опорниками на лівому березі.
Спроби рф-ії відновити позиційний контроль закінчуються значними втратами для 810-ї окремої бригади морської піхоти (Севастополь), 205-ї мотострілецької бригади, а також частини 7-ої десантно-штурмової дивізії рф-ії».
За даними актуальної карти авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап та колективу військових експертів «DeepState» за підсумками четвертого жовтня, ЗСУ впевнено контролюють вузьку смугу довжиною 15 кілометрів на лівому березі Дніпра в районі Антонівського мосту. А площа сірої зони на лівому березі в сотні разів більша…
Подпишитесь на новости
























