ЗСУ вдвічі збільшили площу звільнених територій на лівобережжі Херсонщини

Американський Інститут вивчення війни (ISW) підтверджує вчорашню інформацію про прорив Збройних сил України до села Кринки на лівому окупованому березі Дніпра в Херсонській області.

В останньому зведенні про російсько-українську війну ISW вказує, що дві групи бійців морської піхоти ЗСУ переправилися через річку Дніпро, розбили загарбників в цьому районі та створили плацдарм у селі Кринки.

Щоправда, ISW посилається виключно на рашистських «воєнкорів», а тому ця інформація все-таки вимагає альтернативного підтвердження.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» двічі збільшив звільнену територію на лівому березі Дніпра північніше окупованого міста Олешки.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за вісімнадцяте та дев’ятнадцяте жовтня. На останньому ми синіми стрілочками умовно позначили місця просування наших захисників.

При цьому «DeepState» заперечив звільнення сусідніх сіл Пойма і Піщанівка, про що писалося позавчора. Також він абсолютно проігнорував інформацію про наш успіх в районі Кринок.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ разбили ПТУРами блиндаж с террористами: видео

08.09.2019 - 23:39
Военный журналист Андрей Цаплиенко обнародовал на «ютубе» новое видео из цикла «шмаки-бум» с комментарием: «Оператор украинского ПТРК на Светлодарской дуге уничтожает вражеский блиндаж двумя выстрелами». Сначала на черно-белом ролике, снятом ...

Во Франции на АЭС произошел взрыв: видео

09.02.2017
Утром 9 февраля произошел взрыв ...

В Одессе пенсионеров собирали на странный митинг: видео

23.02.2017
В Одессе активисты показали, как ...

Саакашвили наехал на Порошенко и подал в отставку: видео

07.11.2016
После отставки шефа полиции Одесской ...