ЗСУ вдарили ракетами ATACMS по полігону росіян

Збройні сили України вдарили трьома американськими ракетами ATACMS з касетними боєприпасам по полігону російських окупантів біля села Кубань (за іншими даними, біля села Рогове) на півночі окупованої Луганської області в той момент, коли на ньому скупчилася велика кількість живої сили ворога.

Про це повідомляють різні джерела, зокрема Телеграм-канали «Оперативний ЗСУ» та «Донбас Оперативний», оприлюднюючи відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контрольним безпілотним літальним апаратом, оператори якого скоригували удар по об’єкту.

Наслідки ударів невідомі, але точно зрозуміло, що перша ракета влучила в місце шикування (точніше щільного розташування інтервентів). Після прильотів і розривів суббоєприпасів що-небудь розгледіти важко.

Як прокоментував відео блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer». «Прилёт трех кассетных ATACMS, первая вроде по той большой толпе должна была накрыть, что на месте прилёта второй и третьей пока не пойму».

Кубань розташована у 82 кілометрах від найближчої ділянки лінії фронту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кот пытается найти мышь, зависшую у него над головой (видео)

17.11.2015 - 12:28
Коты, в отличии от собак, больше полагаются на зрение, нюх является вспомогательной опцией. Именно это подвело кота, который унюхав присутствие мыши, никак не мог её найти, хотя она фактически зависла ...

На Донбассе уничтожены позиции террористов: опубликовано видео

02.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Приспособление для идеальной кладки кирпича (видео)

16.12.2015
Если Вы никогда не занимались ...