ЗСУ вдарили по базі окупантів на шахті в Кадіївці

Минулої ночі «бавовна» знову завітала до окупованого міста Кадіївка (Стаханов) Луганської області. Про це, зокрема, на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив військовослужбовець Збройних сил України і блогер «східний»: «Химарсы стахановчан сна лишают».

Важливо, що «східний» сам є уродженцем і жителем Кадіївки, який ще до виїзду на вільну територію став українським блогером і підпільником.

В свою чергу, «DAniel» уточнив, що прильоти сталися на базі російських інтервентів, яку вони обладнали на шахті імені Ілліча.

Нагадаємо, вчора реактивні системи залпового вогню типу HIMARS вдарили по базі загарбників на території вагонобудівного заводу в Кадіївці.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Самодовольный котяра массажирует себе живот (видео)

27.02.2016 - 17:14
Этот самодовольный котяра, на видео, покажет Вам, как можно сделать массаж самому себе. ...

Собачий хоровод вокруг миски с молоком

27.10.2015
Даже щенки понимают, что сервировка ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.02.2019
Переписка в интернете: — Голова ...