ЗСУ вдало стримують наступ окупантів на Часів Яр

Шістнадцятого квітня російські загарбники начебто здійснили підтверджене просування поблизу окупованого Бахмута. Принаймні, про це в останньому звіті про ситуацію на фронтах в Україні заявив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» вже дві доби поспіль на своїй карті не фіксує зміни лінії фронту на Бахмутському напрямку. Хоча до цього за його даними ворог тривалий час щодня просувався до міста Часів Яр.

А блогер і боєць Збройних сил України, який воює на цій ділянці фронту і веде телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», повідомив:

«На околицях населеного пункту Часів Яр ворожа артилерія не замовкає. Якщо говорити здоровим глуздом, то ситуація важка, але не критична. Працюємо далі, знищуємо окупантів».

У підсумку, зважаючи на те, що ISW частіше «плутається в датах» (інколи видає час оприлюднення фото чи відеоматеріалів про якусь подію за час самої події), можна припустити, що більш об’єктивна позиція «DeepState» і «ШО НА ФРОНТІ?».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сваток из «Зари» забил феноменальный гол «Черноморцу»: видео

02.12.2017 - 19:41
И в жилах украинских футболистов течет бразильская кровь. По крайней мере, когда хотят, они могут показывать финты, достойные южноамериканских «звезд». Так, в Одессе двое игроков луганской «Зари» разыграли комбинацию, которая ...