ЗСУ вдало контратакували окупантів біля траси під Бахмутом

Російські окупанти протягом перших вісімнадцяти годин третього лютого, незважаючи на великі втрати в живій силі і військовій техніці, продовжили наступ на Бахмутському напрямку. Про це без подробиць у вечірньому зведенні заявив речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний», посилаючись на англомовних військових експертів-блогерів, повідомив, що ЗСУ продовжили успішні контратаки біля траси Бахмут – Костянтинівка:

«В районі траси Т-0504 і населених пунктів Іванівнське та Ступочки ЗСУ відкинули вагнеревців з їхніх позицій в посадці. Проведено декілька успішних контратак, і відкинуто ПВК Вагнера на дальні підступи. Потрібно не забувати, що у них численна перевага на тому напрямку, але на даний момент ситуації трішки, але врегулювалась».

А от в самому Бахмуті ворог поступово просувається вперед зі сходу і півдня:

«У самому Бахмуті ситуація складна… Вагнеревці накопичують додаткові великі сили, там не так працює бронетехніка, як жива сила… Наразі бойові дії йдуть вже в самому районі Собачівки у Бахмуті».

По факту ЗСУ вже кілька тижнів повільно відступають у Бахмуті, але при цьому утримують лінію фронту.

Потрібно пам’ятати, що в міській забудові незрівнянно легше тримати оборону, ніж в чистому полі. А швидкий відхід доцільний лише при загрозі оточення, чого наразі немає.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Лавров, говоря о войне в Украине, опять оговорился: видео

08.11.2016 - 20:57
Глава МИД России Сергей Лавров, выступая на международном семинаре, говоря о том, чего желает Кремль в разрезе Донбасса оговорился. Мол, Россия не желает, чтобы «Конфликт на Донбассе оставался ни в ...

Крыса и спагетти. Смешное видео

23.10.2015
Сколько крысу не корми — ...

Изобрели матрац, который уведомляет о супружеской измене (видео)

15.04.2016
Испанцы изобрели матрац, который уведомляет ...

Курьез на стройке (видео)

17.08.2015
Народная мудрость гласит – не ...