ЗСУ в бою захопили три російські танки

Спецназівці Збройних сил України заклали потужний радіокерований вибуховий пристрій, на якому згодом було знищено танк російських окупантів. 

Про це повідомив благодійний фонд Сергія Притули, оприлюднивши відповідне відео: «Це результат дистанційного контрольованого підриву».

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператор якого, очевидно, слідкував за тим, коли на місце «закладки» приїде ціль, а потім зафіксував надпотужний вибух, дивись скрін. Вірогідно, разом з закладкою одразу детонували власні 125-міліметрові снаряди танку.

Єдине, що нам не зрозуміло: чому вибухівку не привели в дію одразу після того, як танк на неї наїхав? Адже на відео видно, що танк стоїть на місці. Як взагалі він зміг зупинитися прямо над закладкою посеред дороги?

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповів, що на Сватівському напрямку бійці 92-ої окремої механізованої бригади ЗСУ імені кошового отамана Івана Сірка в бою захопили ще три відносно справні ворожі танки. Дивись друге відео.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017 - 18:40
В Финляндии произошел теракт — в городе Турку неизвестный мужчина набросился с ножом на прохожих, в результате чего один человек погиб. По данным посла Украины в Финляндии Андрея Олиферова, ранены восемь человек.  ...

В Раде опять скандал из-за языка: видео

14.03.2017
Оппоблоковец Александр Вилкул либо не ...