ЗСУ успішно стримують наступ окупантів на Часів Яр

На околицях нескорених сіл Іванівське і Богданівка (на захід від окупованого Бахмута) тривають «міські бої». Про це дещо суперечливо, але цілком зрозуміло заявив речник оперативно-стратегічного угруповання військ Хортиця Ілля Євлаш: «Ворог суне на Часів Яр».

Задля просування загарбники кидають «в топку» все нові й нові резерви, продовжуючи безперервні атаки авіацією та дронами.

Тому сам факт того, що за останні кілька діб ситуація на цьому напрямку не зазнала суттєвих змін (принаймні на мапі), є великим досягненням Збройних сил України. Зрештою, Богданівка часткова окупована вже кілька місяців, а Іванівське – кілька днів.

Як лаконічно повідомив о 13:55  наш захисник, який воює на цій ділянці і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «Тримаємо фронт».

Щоправда, о 16:22 він доповнив: «Хочу, щоб ви знали: на фронті дуже складно. І пам‘ятали, що рожеві окуляри можуть вас вбити».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Индонезии на берег вынесло тушу гигантского существа, похожего на кальмара из «Пиратов карибского моря»: фото, видео

12.05.2017 - 14:36
Природа продолжает преподносить человечеству сюрпризы. Очередной такой показал, что мы еще многого не знаем о тайнах океанских глубин и те же древние легенды о всевозможного рода морских чудовищах могут быть ...

Земфира пала для Украины (видео)

22.03.2016
Во дает. Пропаганда Кремля разъела ...

Покушение на Мосийчука: появилось видео момента взрыва

26.10.2017
Появилось видео момента взрыва, которым ...