ЗСУ уразили три стратегічні бомбардувальники Ту-95

В результаті спільній операції ГУР і ЗСУ на аеродромі Енгельс-2 ймовірно зазнали значних пошкоджень три стратегічні бомбардувальники Ту-95МС. Крім того, там знищено сімох військових, серед яких є й пілоти.

Про це з посиланням на джерело в ГУР, яке організувало цю атаку, повідомляє УП.

Удари по іншим аеродромам РФ теж були ефективними. Так, у Єйську, за попередніми даними, повністю знищено два Су-25 та загинули чотири російські військовослужбовці.

Українські дрони-камікадзе минулої ночі на аеродромі біля Морозівська Ростовської області РФ знищили щонайменше шість бомбардувальників російських окупантів і ще вісім пошкодили. Окрім того, ліквідовані та поранені близько двадцяти загарбників.

Принаймні про це заявляють чисельні ресурси з посиланням на анонімні джерела в Службі безпеки України, стверджуючи, що мала місце спільна операція СБУ та інших структур Сил оборони.

Щоправда, сама СБУ на своїх медіаресурсах станом на 15:20 про це нічого не писала.

Зате OSINT-дослідники оприлюднили знімки 29 літаків «Су-34», «Су-30» та «Су-35», які перебували на аеродромі у Морозівську четвертого квітня. Важко припустити, що внаслідок масованої атаки дронів і тривалого повітряного бою їх могло не зачипити.

Хоча рашисти стверджують, що жоден літак не постраждав, інформації про те, що всі вони встигли злетіти з аеродрому до атаки, ми не помітили. А це єдина гарантія повної цілості в такій ситуації.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Самый бесполезный тюнинг автомобиля: как покрасить Lamborghini за 35 000 долларов (ВИДЕО)

05.09.2015 - 13:45
Немец Патрик Грабовски поставил мировой антирекорд самого дорогого полностью бесполезного тюнинга. Он потратил 35 000 долларов на аэрографию своего Lamborghini Aventador, которую… невозможно увидеть. С первого взгляда Lamborghini Aventador Патрика Грабовски выглядит ...

Мусор из Львова продолжают разбрасывать по всей Украине: видео

23.05.2018
У села Барвиновка Новоград-Волынского района ...

Танцующие собаки породы Хаски

27.02.2016
На видео собаки породы Хаски, ...