ЗСУ уразили сучасний комплекс «Р-416ГМ» окупантів

Бійці третього окремого полку спеціального призначення Збройних сил України імені князя Станіслава Хороброго виявили і знешкодили унікальну цифрову радіорелейну станцію «Р-416ГМ» російських окупантів.

Про це на своїх медіаресурсах повідомили пресслужби полку та командування Сил спеціальних операцій ЗСУ, оприлюднивши одне й те саме відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контрольним безпілотним літальним апаратом.

Ми бачимо, як у станцію один за одним влучають два досить великі (принаймні ширококрилі) баражуючі боєприпаси, подібні на «Switchblade». Однак вони точно не змогли знищити ворожу техніку, хоча й однозначно вивели її з ладу.

В коментарі пояснюється, що це досить «жирна» ціль, хоча б тому, що була вражена вперше за весь час війни. Російська армія взяла цей комплекс на озброєння у 2018 році.

Тим часом Генеральний штаб ЗСУ у традиційному ранковому зведенні про втрати загарбників заявив, що за вчора ворог позбувся двох засобів протиповітряної оборони. А всього за період з 24 лютого 2022 року по 13 червня 2024-го вже 846.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Десантники ВСУ издеваются над террористами под Донецком: видео

15.12.2017 - 22:21
В вечерней сводке за первые 18 часов 15 декабря спикер АТО Василий Лабай объяснил дневные сообщения жителей Донецка и округи обстрелами украинских позиций у Опытного из 82-миллиметровых минометов; на вентиляционном ...

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись ...

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) ...

В США из-за сильных морозов поджигают рельсы: видео

31.01.2019
Железнодорожные рабочие в Чикаго из-за ...