ЗСУ уразили російський корабель «Іван Хурс»

Під час останньої ракетної атаки по об’єктам російських окупантів у Севастополі минулої ночі окрім великих десантних кораблів «Ямал» та «Азов» було уражене й розвідувальне судно загарбників «Іван Хурс». Про це повідомляють рашистські «воєнкори». Це той випадок, коли брехати їм немає ніякого сенсу.

Вони вказують, що корабель введений в експлуатацію в 2018 році та забезпечував зв’язок, радіорозвідку і радіоелектронну боротьбу (така собі велика плавуча станція РЕБ).

Нагадаємо, про ураження вищезгаданих ВДК сьогодні вранці заявив Генеральний штаб Збройних сил України. Рашисти бідкаються, що в РФ їх залишилося лише чотири, а тому їх треба перегнати з Севастополя у більш безпечний Новоросійськ.

Але як це зробити, якщо у відкритому морі їх чатують плавальні дрони СБУ і ЗСУ? Так, представник військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук розповів, що наразі в Чорному морі немає жодного російського корабля.

Також він пояснив, що окупанти донедавна використовували ВДК, як транспортні танкери, але зараз виключно, як плавучі склади. А колись вони збиралися на них десантуватися в Одесі…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео стрельбы охранника Мельничука и жесткой реакции на это людей

16.08.2017 - 00:29
Ранее мы сообщали о конфликте на Троещине в Киеве, который закончился стрельбой в воздух из боевого оружия охранником нардепа Сергея Мельничука. По данным активистов, Мельничук и Надежда Савченко приехали на ...

Цветы из болгарского перца для сервировки стола (видео)

02.12.2015
Полезно, вкусно и красиво Красиво ...

«Шахтер» победил земляков из «Олимпика»: видео голов

19.08.2017
Донецкий «Шахтер» добыл пятую победу ...

Путин отличился в Китае игрой на рояле: видео

14.05.2017
Сыграл на рояле две мелодии ...