ЗСУ уразили поромну переправу через Керченську протоку

Кілька ракет берегового комплексу «Нептун» на початку 31 травня уразили поромну переправу і нафтовий термінал порту «Кавказ» у Краснодарському краї РФ. Про це заявив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Точні наслідки удару наразі невідомі: «Результати об’єктивного контролю підтверджують вибухи у місцях прицілювання. Точність ураження цілей дорозвідується».

При цьому вказується, що самі два пороми, які ходили через Керченську протоку, були виведені з ладу ще позаминулої ночі. І це підтверджено альтернативними джерелами, які стверджують, що у пороми, які стояли в порту Керчі, влучили американські ракети ATACMS, завдавши їм серйозні ушкодження (дивись фото внизу).

ГШ ЗСУ прямо не вказав цілі, уражені в порту Кавказ, однак написав: «Ударні БпЛА Сил оборони уразили ще один нафтотермінал на території Краснодарського краю».

Тобто, фактично підтверджена попередня інформація про пожежі на двох нафтобазах в Темрюкському районі Краснодарського краю РФ, одна з них розташована в порту Кавказ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018 - 15:02
Чудеса творит современная техника видеозаписи если она в руках профессионала. Такого, например, как испанец Даниэль Лопес. Он снял ролик, на котором Луна проходит возле Земли так, как-будто она размером с ...

В российской больнице женщина добиралась на рентген ползком: видео

12.01.2017
Очередной шокирующий случай в России. В сети ...

Наркоман на «Жигулях» гонял по зданию казанского аэропорта: видео

23.12.2016
По пассажирскому терминалу международного аэропорта ...