ЗСУ уразили артилерійські підрозділи окупантів

Ракетно-артилерійські підрозділи Сил Оборони минулої доби уразили два пункти управління, місце концентрації особового складу, засіб протиповітряної оборони, склад боєприпасів та два артилерійських підрозділи російських окупантів.

Про це в сьогоднішньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого розповів його речник Андрій Ковальов.

Паралельно Телеграм-канал «Донбас Оперативний» з посиланням на місцевих жителів повідомив: «️Арапівка, Троїцький район, Луганська область. 27.04.2023 наші воїни відпрацювали по місцям дислокації орків».

Згідно з мапою «deepstatemap.live», відстань від Арапівки до найближчої вільної території становить близько восьми кілометрів. Це доступна дистанція для численних видів артилерії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко теперь еще и за амнистию боевиков (видео)

10.06.2016 - 05:27
Надежда Савченко не только не против провести переговоры с главарями ЛДНР, но еще и высказалась за амнистию террористам.  Она высказалась за то, что всем террористам-сепаратистам Донбасса нужно сделать полную амнистию. ...

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016
Карьера легендарного «Хамви» в американской ...

Закулисье блокадных требований винницких протестов: фото, видео

14.03.2017
Депутатов Винницкого облсовета собирают 15 ...

Гармаш принес «Динамо» победу над «Зарей»: видео гола

14.04.2017
Киевское «Динамо» после двух побед ...