ЗСУ точково вдарили по важливим мостам на Луганщині

Боєць Збройних сил України, який веде сторінку «східний» у Твіттері, повідомив, що російські окупанти на Луганщині в радіоперехопленнях скаржаться на дефіцит снарядів. Дійшло вже до того, що в деяких випадках їх крадуть у своїх же на інших позиціях. (Раніше аналогічні претензії міністерству оборони РФ висунули найманці приватної військової компанії Вагнера.)

Тим часом, загально відомо, що снарядів в РФ ще багато, просто ворог не може їх доставляти на лінію фронту в необхідних кількостях. Головна причина – влучні удари західною високоточною артилерією по ворожим тилам, де розміщені склади з БК.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» стверджує, що логістика агресора на Кремінському напрямку сильно постраждала після точкових ударів по двом мостам в Кремінній і понтонній переправі в Рубіжному ще 24 грудня. Після цього серед окупантів почалася паніка:

«ЗСУ розпочали роботу з перерізання ліній постачання угруповань на правий берег від Сіверського Донця. Таке зазвичай відбувається перед початком активних наступальних дій. Більше того, паніка в лавах ЗС РФ досягла таких масштабів, що російські військові терміново почали самі розбирати окремі понтони через річку Сіверський Донець, щоб уникнути стрімкого просування ЗСУ».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Обыграв пятерых, Буяльский забил победный гол «Динамо»: видео

17.09.2017 - 22:33
В 9-ом туре чемпионата киевское «Динамо» в гостях выиграло у донецкого «Олимпика». Матч получился равным и насыщенным борьбой. Бело-голубые фактически вытащили матч за счет класса. Порадовали голы. Все три получились ...

Двойной удар по генералу Рубану: видео

24.01.2017
«Компромат» на Рубана советник замминистра обороны ...