ЗСУ точково вдарили по важливим мостам на Луганщині

Боєць Збройних сил України, який веде сторінку «східний» у Твіттері, повідомив, що російські окупанти на Луганщині в радіоперехопленнях скаржаться на дефіцит снарядів. Дійшло вже до того, що в деяких випадках їх крадуть у своїх же на інших позиціях. (Раніше аналогічні претензії міністерству оборони РФ висунули найманці приватної військової компанії Вагнера.)

Тим часом, загально відомо, що снарядів в РФ ще багато, просто ворог не може їх доставляти на лінію фронту в необхідних кількостях. Головна причина – влучні удари західною високоточною артилерією по ворожим тилам, де розміщені склади з БК.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» стверджує, що логістика агресора на Кремінському напрямку сильно постраждала після точкових ударів по двом мостам в Кремінній і понтонній переправі в Рубіжному ще 24 грудня. Після цього серед окупантів почалася паніка:

«ЗСУ розпочали роботу з перерізання ліній постачання угруповань на правий берег від Сіверського Донця. Таке зазвичай відбувається перед початком активних наступальних дій. Більше того, паніка в лавах ЗС РФ досягла таких масштабів, що російські військові терміново почали самі розбирати окремі понтони через річку Сіверський Донець, щоб уникнути стрімкого просування ЗСУ».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Забавная реакция собак на претензии хозяйки (видео)

02.12.2015 - 11:50
Хозяйка спросила у собак, кто напакостил на кухне. Их две, а которая из низ – загадка. Реакция одной из них, которая считала себя ни в чем не виновной, была неожиданной. ...

Путин приехал к Лукашенко в туфлях на огромных каблуках: видео

30.11.2017
Журналисты обратили внимание на несколько ...

В Сирии забросали камнями российский БТР, видео

30.08.2021
Отчаянные повстанцы против диктатора Асада ...

«Реал» в феерическом финале добыл титул клубного чемпиона мира: видео

18.12.2016
В Японии завершился клубный чемпионат мира по ...