ЗСУ суттєво просунулися вперед на Сватівському напрямку

Збройні сили України прорвали лінію фронту російських окупантів на Сватівському (Куп’янському) напрямку, взявши під повний контроль маленьке село Підкуйчанськ і принаймні північну частину більшого сусіднього села Коломийчиха.

Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW), намалювавши на своїй мапі досить велике просування ЗСУ вперед.

В свою чергу, український авторитетний укладач «liveuamap.com» вважає звільненою Коломийчиху, тоді як до Підкуйчанська ЗСУ начебто підійшли впритул. Також він фіксує первинно звільненими більш північні села Кривошиївка та Новоселівське. Дивись його мапу.

Більш обережний «deepstatemap.live» вважає, що Підкуйчанськ, Коломийчиха та Кривошиївка досі окуповані. А Новоселівське лінія фронту ділить пополам. Дивись і його карту.

Суперечка, до речі, про ділянку фронту шириною близько п’ятнадцяти кілометрів і глибиною в три, чотири. Якщо хоча б частина цієї території все-таки звільнена, то це суттєве досягнення ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Два котенка влюбились друг в друга и просто не могут больше скрывать своих чувств (фото) (видео)

03.12.2016 - 12:58
Пользователей интернета по всему миру тронула до глубины души фотография двух взятых из приюта котят — Луи и Луны, на которой они сидят напротив украшенной елки и как будто целуются. ...

Возле Горловки взят в плен террорист: видео

24.04.2018
Сегодня после обеда СБУ на ...