ЗСУ стримують рух окупантів до траси «Покровськ – Костянтинівка»

У перші шістнадцять годин 25 червня традиційно найбільш гарячим напрямком на лінії фронту був Покровський (раніше Авдіївський) – тут  російські окупанти здійснили 37 штурмів в районах Новоолександрівки, Воздвиженки, Євгенівки, Сокола, Новоселівки Першої та Яснобродівки.

Про це в останньому на момент написання цих рядків (станом на 16:00), оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«Сили оборони стримують натиск та відбили 26 ворожих атак, 11 боїв ще тривають».

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 18:27 написав:

«Зараз орки тиснуть на Покровському напрямку, а саме намагаються вийти до траси «Покровськ – Костянтинівка». З того, що я бачив особисто, позиції на підходах до дороги готувалися, але протитанковий рів по узбіччю, про який я казав раніше, не робили, хоча в майбутньому він вберіг би багато автомобілів і солдат від ПТУРів та деяких приходів артилерії.

Наразі при грамотній розстановці сил та засобів жоден орк до дороги не підійде, бо вона на висоті, з якої можна нищити, усе що рухається нижче».

Але підхід ворога до неї виключить трасу з логістики ЗСУ. Зараз загарбникам залишається 6,5 кілометрів до дороги.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Сирии сбит еще один российский военный вертолет: появилось видео

03.09.2016 - 11:31
Участие России в различных войнах и конфликтах в разных точках планеты регулярно оборачивается трагедиями для семей ее военных и просто граждан, воюющих на чужих землях в качестве добровольцев. На западе ...

Военному спецназу США разрешили действовать по всему миру: видео

27.11.2016
Американские подразделения Сил специальных операций ...