ЗСУ стримують наступ окупантів у Хромовому

На Бахмутському напрямку минулої доби російські окупанти вели безуспішні штурмові дії поблизу Іванівського (західніше міста) та Андріївки (південніше), де наші захисники відбили чотири ворожі атаки.

У свою чергу, бійці Сил оборони України продовжували штурмові дії південніше Бахмута, завдаючи загарбникам втрати у живій силі та техніці, закріплюючись на досягнутих рубежах.

Про це у сьогоднішньому зведенні, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

Боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої ОШ бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» додав інформації:

«По Хромовому (північніше Бахмута) втішних новин немає. Поки одна сторона веде штурм, наступальні дії з іншої сторони призведуть до великих втрат. Чекаємо, щоб орки трохи видохлися, далі буде робота».

Нагадаємо, раніше різні джерела повідомляли, що агресор захопив частину Хромового. Для тих, хто чекає швидкої перемоги, Станіслав пояснив:

«Пам’ятайте: ми воюємо не за клаптик землі, а за Незалежність. Іноді десь треба поступитися, щоб завдати цільовий удар в іншому місці, так працює стратегія. Заради гарних новин гинути ніхто не буде».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Странности убийства Вороненкова начинаются складываться в общую картину. Видео перестрелки

24.03.2017 - 18:23
Хотя в Кремле и называют «абсурдом» заявление украинской стороны о том, что убийство экс-депутата Госдумы Дениса Вороненкова заказали в Москве, факты «складываются» в пользу именно этой версии. Как мы уже ...

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015
Есть выражение – живут как ...