ЗСУ стримали прорив окупантів під Бахмутом

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин 26 жовтня бійці Сил оборони відбили чотири атаки окупантів в районах Богданівки та Хромового на північний захід від Бахмута і ще сім біля нещодавно звільнених Кліщіївки та Андріївки південніше міста.

При цьому наші захисники продовжували наступальні (штурмові) дії на цій ділянці фронту, завдаючи російським загарбникам втрат в живій силі та техніці.

Про це у вечірньому зведенні, серед іншого, повідомила пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, наш захисник, який воює на Бахмутському напрямку і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», підтверджує інтенсивні бої і стримування прориву окупантів:

«Максимально важкі дні. Мобільні групи орків активно працюють. Чомусь оповідачі про те, як треба будувати фортифікаційні споруди, з «фейсбуків» не йдуть в територіальні центри комплектування і не їдуть до нас будувати. Наш наступ змінюється контрнаступами, арти в орків чимало. Якось так».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украина успешно испытала крылатую ракету: опубликовано видео

17.08.2018 - 17:37
Украинские ракетные войска провели успешные испытания крылатой ракеты. Пуск проводился с полигона на юге Одесской области. Ракета поразила морскую цель на расстоянии 100 километров. Об этом сообщает пресс-служба СНБО. «Украинские ...

Появилось видео оперативников с Гужвой по делу о взятке

23.06.2017
Генпрокурор продемонстрировал видео переговоров задержанного ...