ЗСУ стабілізували ситуацію на прикордонні Харківщини

Ситуація на прикордонному фронті на півночі Харківської області стабілізувалася. Принаймні про це сьогодні у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» заявив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс.

«По Харківщині обстановка стабілізувалася, противник на деяких ділянках має просування лише в одну посадку, поки без особливих здобутків. Проте найцікавіше попереду, так як на даний момент з обох сторін бойові дії ведуться неосновними силами», — зазначає наш захисник.

Більш відомий військови оглядач Костянтин Машовець, сказав фактично те саме, але більш обережно: темпи ворожого наступу падають, тоді як втрати окупантів зростають.

У свою чергу, Генеральний штаб ЗСУ у своєму зведенні за перші тринадцять годин чотирнадцятого травня, серед іншого, повідомив:

«На Харківському напрямку ворог здійснив 8 атак на напрямках «Глибоке – Слобожанське», «Шебекіно (рф) – Вовчанськ», «Борисівка – Веселе», а також безуспішно намагався просунутись у бік Липців та Нескучного».

Трохи дивно, бо Слобожанське та Веселе знаходяться південніше Липців і Нескучного…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Беременная Алена Шоптенко мило станцевала с открытым животом: видео

03.04.2018 - 17:02
В свои 30 лет Елена Шоптенко готовится впервые стать матерью. Она настолько прониклась будущим материнством, что поделилась с поклонниками видео танца в своем исполнении под знаменитую колыбельную песню «Баю-баюшки-баю, не ...

«Ляшко перепутал парламент с гулянкой в сауне»: видео

25.02.2017
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...

Усик красиво нокаутировал Хука: видео

10.09.2017
Как и прогнозировалось, поединок в рамках ...