ЗСУ стабілізували ситуацію на півдні Авдіївки

Російські окупанти просунулися вперед на півдні Авдіївки. Про це з посиланням на західних OSINT-дослідників (дивись їх англомовну мапу) о 15:12 повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Вони вказують, що загарбники захопили дев’ятнадцять гектарів (1,9 квадратних кілометри) приватного сектору на півдні Авдіївки і закріпилися там.

Однак, порівнявши карту західних блогерів з мапою авторитетного вітчизняного укладача фронтових карт «DeepState», ми бачимо, що попри дрібні розбіжності він ці зміни показав ще півтори доби тому.

Тобто, фактично OSINT-дослідники сьогодні підтвердили вчорашнє твердження «DeepState» про те, що Збройним силам України вдалося стабілізувати ситуацію на півдні Авдіївки.

Цікаво й те, що OSINT-дослідники слідом за «DeepState» залишили укріпрайон в «Царській охоті» у сірій зоні. Хоча раніше інтервенти його захопили, згодом чомусь залишили (нам причини невідомі).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как кот ловил рыбу в реке (видео)

18.12.2015 - 13:16
Оказывается, коты умеют ловить рыбу не только со стола. На видео сняли кота, который занимался этим делом на берегу водоема. Ранее доводилось видеть, как рыбачат медведи. Но кошачий стиль отличается ...

Захват «Боинга» в России: появилось видео штурма

22.01.2019
Пассажир самолета Аэрофлота потребовал вместо ...