ЗСУ стабілізували фронт в районі Очеретиного

Російські окупанти «нещодавно незначно» просунулися вперед «поблизу Авдіївки». Про це без конкретики і не зовсім зрозуміло (хоча б тому, що Авдіївка вже в глибокому тилу загарбників) в останньому звіті повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» сьогодні за підсумками третього травня констатував якраз найменші за останній місяць просування інтервентів на найбільш гарячій ділянці фронту – в районі Очеретиного на Авдіївському напрямку.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за позавчора і вчора. На останньому ми червоними стрілочками умовно вказали місця справді незначного розширення сірої зони в районі частково окупованого села Архангельське.

Можна припустити, що Збройним силам України все-таки вдалося стабілізувати фронт в районі масштабного і небезпечного прориву агресора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американка показала «спиннер для груди» в действии: видео

07.07.2017 - 14:31
Жительница США с ником  @caritadepincel стала популярной, обнародовав видеоролик с демонстрацией спиннера для груди у себя в Twitter. Собственную вариацию игрушки она назвала Fidgetiddies. Ролик с ней успел собрать почти ...

Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018
Без преувеличения знаменательное событие произошло ...

Как в яйце развивается цыпленок: фото, видео

26.02.2017
Один из производителей инкубаторов весьма ...

Лампа, которая светит за счёт силы тяжести (видео)

21.08.2013
Практически вечный двигатель-лампу, работающую на ...